Elazığ Apartman Yönetimi

Elazığ Apartman Yönetimi

Elazığ Apartman Yönetimi

Elazığ Apartman Yönetimi konusunda hizmet veren ve hizmet kalitesi standartların üzerinde yer alan AREA Yönetim Hizmeti olarak bizler, şeffaflık ilkesi çerçevesinde ve profesyonel bir hizmeti belirleyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Elazığ Apartman Yönetimi konusunda hizmet veren ve hizmet kalitesi standartların üzerinde yer alan AREA Yönetim Hizmeti olarak bizler, şeffaflık ilkesi çerçevesinde ve profesyonel bir hizmeti belirleyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin görüşlerini önemseyen ve onlar için kendini daima yenileyen firmamız, kaliteyi temele alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sahip olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı kendisini yalnızda inşaat sürecinde göstermemektedir. Aynı zamanda satış kısmında da güven ve kaliteli esaslı hareket etmekteyiz.

Apartman Yönetimi Konusunda Hizmetlerimiz

Firmamız profesyonelliği ön planda tutarak birçok konuda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurumsal bir şekilde hareket eden AREA Apartman Yönetim Hizmeti olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerin bazılarını şu şekilde sıralamamız mümkün:

  • Güvenlik Hizmetleri
  • Site Yönetimi
  • Apartman Yönetimi
  • Peyzaj Hizmetleri
  • Güvenlik Hizmetleri
  • Haşere ve Pest Kontrolü

Firmamız, bu başlıkların her birinde güçlü bir ekip ile hareket etmekte ve sizlerin sorunlarını hızlı bir şekilde çözümlemektedir. Elazığ’da Apartman Yönetimi konusunda hizmet veren ve müşterilerin apartmanlarında yaşadıkları her türden soruna hızlı bir şekilde müdahale eden firmamız, kurulduğu yıldan beri belirlemiş olduğu ilkeler özelinde hareket etmekte ve bu ilkeler sayesinde sektöründe öncü bir konumda bulunmaktadır.

Müşterilerin olumlu yorumları ile karşılaşan firmamız, apartman içerisinde yaşanacak teknik sıkıntılarda hemen müdahale etmekte ve bu müdahalesi ile birlikte sorunların çözümlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca birçok ilde yer alan siteler, firmamız sayesinde mutlu insanlara sahip olmakta ve kişiler, aradıkları mutluluklara bu sitelerde ulaşmaktadır.

Pek çok ilde hizmet veren firmamız, sektörünün bir adım önünde yer almakta ve hizmet kalitesini teknolojiye uygun bir şekilde devam etmektedir. Bu şekilde müşterileri ile bir bağ yakalamış olan firmamız açısından en önemli husus iletişimdir. Bu sebeple firmamızın müşterileri ile oluşturmuş bulunduğu iletişim oldukça kalitelidir.

Müşterileri ile iletişimi kuvvetlendirmek amacıyla iletişim kanallarını çeşitlendiren firmamız ile iletişime geçebilir ve soru, öneri ve görüşlerinizi firma yetkilileri ile paylaşabilirsiniz. Apartman Yöneticiliği konusunda ön planda yer alan ve başarısı ile insanların takdir ettiği firmamızın konum bilgileri şu şekildedir:

 

Cumhuriyet Mahallesi, Malatya Cad. No: 58 D: 308, 23100 Merkez / Elazığ

AREA YÖNETİM HİZMETLERİ

Teknolojik altyapısı,bilgi birikimi ve güçlü sermaye yapısıyla Türkiye’nin yönetim firması area’dır.

Elazığ Site Yönetimi
Elazığ Bina Yönetimi
Elazığ Apartman Yönetimi
Ankara Bina Yönetimi

ELAZIĞ ŞUBESİ

Cumhuriyet Mah. Malatya Cad.
Hazardağlı Plaza No:58/307
ELAZIĞ
Tel – 0 424 212 82 83
GSM – 0 533 128 29 29
E – info@areayonetim.com

Hafta İçi : 09.00 – 18.00
Cumartesi : 09.00 -15.00

ANKARA ŞUBESİ

Mustafa Kemal mah. 2139.sok No:22/10 Çankaya/ANKARA
Tel – 0 312 243 00 23