Elazığ Bina Yönetimi

Elazığ Bina Yönetimi

Elazığ Bina Yönetimi

Elazığ Bina Yönetimi – AREA Yönetim Hizmeti olarak firmamız; profesyonel, doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır ve yıllardır bu hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir.

Elazığ Bina Yönetimi – AREA Yönetim Hizmeti olarak firmamız; profesyonel, doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır ve yıllardır bu hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir. Ayrıca kurulduğu yıldan beri oluşturmuş bulunduğu ilkeler, firmamızın müşteriler ile olan iletişimini kuvvetlendirmektedir. Başarı odaklı hareket eden ve güçlü bir ekip ile yoluna devam eden firmamız, Elazığ Bina Yönetimi konusunda oldukça ön plandadır.

Elazığ Bina Yönetimi Hizmeti Hakkında

Türkiye’de yer alan yönetim firmaları içerisinde ön planda olan ve bu başarısını müşterilerine borçlu olan AREA Yönetim Hizmeti, kişinin bina içerisinde ya da sitede yaşayabileceği sorunları hızlı bir şekilde çözmek amacı ile programlanmıştır. Bu konuda firmamız uzman ekibimiz yardım etmekte ve firmamızın iyi bir konuma gelmesini sağlamaktadır. Bizler, her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendimizi yenilemekteyiz. Bu yenileme ile birlikte var olan sorunlarımızı çözmekte ve sizlere daha iyi bir hizmet ulaştırmaktayız.

Bina Yönetimi konusunda uzman olan ve şeffaflık ilkesi çerçevesinde hareket eden firmamız, bu konuda müşterilerinden onay almaktadır. Kentimizde Elazığ Bina Yönetimi olarak Firmamızın Bina Yöneticiliği başta olmak üzere pek çok konuda kaliteli bir hizmet verdiği geniş bir çevre tarafından bilinmektedir. Firmamızın hizmet verdiği bazı alanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Haşere ve Pest Kontrolü
  • Peyzaj Hizmetleri
  • Güvenlik Hizmetleri
  • Site Yönetimi

Bu ve buna benzer pek çok alanda hizmet veren ve hizmeti kalite standartları üzerinde yer alan firmamız, şeffaflık ilkesi çerçevesinde ve güvenlik meselesini temele alarak faaliyetine devam etmektedir. Sizlerin daha güvenli bir ortamda yaşayabilmesi adına oldukça yoğun bir mesai içerisinde olan firmamız, haşere kontrolü de yapmaktadır. AREA Yönetim Hizmeti Elazığ bina yönetimi hizmetlerinde büyük başarılar sağlamıştır.

Bunun yanı sıra güvenlik hizmetleriyle ilgilenen ve sizlerin güvenli bir ortamda yaşayabilmesi adına gerekli adımları atan firmamız, bu konuda sizlerin içini rahatlatmanın gururunu yaşamaktadır. Müşteri odaklı bir şekilde hareket eden firmamız için siz değerli müşterilerimizin yorumları oldukça önemlidir. Sizlerden gelen geri dönüşler özelinde hareket eden AREA Yönetim Hizmeti olarak Elazığ ilinde hizmet verdiğimiz konum, şu şekildedir:

Cumhuriyet Mahallesi, Malatya Cad. No: 58 D: 308, 23100 Merkez / Elazığ

 

AREA YÖNETİM HİZMETLERİ

Teknolojik altyapısı,bilgi birikimi ve güçlü sermaye yapısıyla Türkiye’nin yönetim firması area’dır.

Elazığ Site Yönetimi
Elazığ Bina Yönetimi
Elazığ Apartman Yönetimi
Ankara Bina Yönetimi

ELAZIĞ ŞUBESİ

Cumhuriyet Mah. Malatya Cad.
Hazardağlı Plaza No:58/307
ELAZIĞ
Tel – 0 424 212 82 83
GSM – 0 533 128 29 29
E – info@areayonetim.com

Hafta İçi : 09.00 – 18.00
Cumartesi : 09.00 -15.00

ANKARA ŞUBESİ

Mustafa Kemal mah. 2139.sok No:22/10 Çankaya/ANKARA
Tel – 0 312 243 00 23