AREA YÖNETİM HİZMETLERİ

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin Yönetim Firması

AREA YÖNETİM, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Türkiye’nin en büyük hizmet yönetim firması olmak için başta Elazığ, Ankara ve İstanbul’da olmak üzere birçok ilde yönettiği siteler ve mutlu müşterileri bulunan aileyiz..

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz…

VİZYON VE MİSYONUMUZ


Müşterilerini her daim odak noktasına koyan onlarin sorunlarini benimseyip profesyonel çözümler üreten, ilkeli, güvenilir, daima çözüm odakli, sorumlu ve kurumsal degerlerine sadik kalarak, AREA YÖNETİMİ’i sektörde lider yapmak.

Komsunuz ile aranızın bozulmasını engellemek, daha sakin ve huzurlu bir hayat sürmenizi saglamak, tek bir ustaya bağli kalmanizi engellemek ve hayatin tadini çikartmaniz için buradayiz

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, güvenilirlik, sözünü tutmak, sadakat, adil olmak, baskalarinin hakkini korumak, yaptiklarinin hesabini vermek, en iyinin pesinde olmak, çevre bilinci, müsteri sorumlulugu, müsteri memnuniyeti, yeni teknolojileri takip etmek, hizmet kalitesini arttirarak ilerlemek.

Proje

ŞİMDİ TAM ZAMANI

Konfor - Kalite - Huzur

Bize Ulaşın
[elfsight_whatsapp_chat id=”1″]
AREA YÖNETİM HİZMETLERİ

Teknolojik altyapısı,bilgi birikimi ve güçlü sermaye yapısıyla Türkiye’nin yönetim firması area’dır.

Elazığ Site Yönetimi
Elazığ Bina Yönetimi
Elazığ Apartman Yönetimi
Ankara Bina Yönetimi

ELAZIĞ ŞUBESİ

Cumhuriyet Mah. Malatya Cad.
Hazardağlı Plaza No:58/307
ELAZIĞ
Tel – 0 424 212 82 83
GSM – 0 533 128 29 29
E – info@areayonetim.com

Hafta İçi : 09.00 – 18.00
Cumartesi : 09.00 -15.00

ANKARA ŞUBESİ

Mustafa Kemal mah. 2139.sok No:22/10 Çankaya/ANKARA
Tel – 0 312 243 00 23